Fitness tréner skupinových cvičení s češtinou alebo maďarčinou

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
30 EUR/hod.mzda/odmena je pohyblivá v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a od jej rozsahu splnenia požiadaviek (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a skúsenosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme česky alebo maďarsky hovoriacich fitness trénerov a trénerov skupinových cvičení, ktorí by radi spolupracovali na expandovaní úspešného online fitness projektu na český a maďarský trh.

Hľadáme trénerov alebo inštruktorov na natáčanie profesionálnych fitness videí s rôznym zameraním, ktorí sú ochotní absolvovať natáčanie v Bratislave, prípadne v nej pôsobia.

Úlohou trénera je profesionálne odprezentovanie 30 minútového tréningu pred kamerou.
Konkrétne termíny a miesto natáčania budú vopred dohodnuté.

Ponúkame ti:
- príležitosť zviditeľniť sa cez fitness projekty na slovenskom, českom a maďarskom trhu
- možnosť získať nové skúsenosti v rámci nášho profesionálneho tímu a spolu s nami rozvíjať startup v oblasti online fitness
- podporu na našich sociálnych sieťach vrátane uvedenia tvojho profilu na medzinárodnom profesionálnom fitness webe

V prípade záujmu nám pošli krátke profi CV s foto a minimálne 5-minútové promo video s ukážkou tvojho tréningu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme certifikovaných fitness trénerov a inštruktorov skupinových cvičení , ktorí majú skúsenosti s vedením skupinových tréningov a zároveň radi vystupujú pred kamerou a chcú zdieľať svoje nadšenie pre šport aj s inými.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4028877  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Alapbér (bruttó): 30 EUR/hod.