Prevádzkar - Manažér Penziónu

Unistav Teplička, s. r. o.

Miesto práce
Sv. Cyrila a Metoda 830, 013 01 Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kuchyne, reštaurácie, baru, práca s PC, ubytovacia časť, marketing, práca s gastro programom - inventúry, sklady, nahrávanie dokladov, normovanie jedál, kalkulácie, objednávanie tovaru, kontakt so zákazníkmi atď.

Stravné lístky, zľava do wellness

Prax v odbore prevádzkovania hotelu, penziónu je potrebná v období aspoň 5 rokov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Dátum ukončenia výberového konania nie je známy.
Pozícia nie je vhodná pre absolventov a pre uchádzačov bez dlhoročných skúseností v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, skúsenosť, pracovitosť, tvorivosť. Ovládanie cudzích jazykov je prínosom.

Unistav Teplička, s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá ponúka kompletnú realizáciu stavieb pre súkromný a verejný sektor.
Naše hlavné zameranie spočíva v odvetví novostavieb, rekonštrukcií, zatepľovaní a stavbe inžinierskych projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1591314  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac