2 200 - 4 400 EUR

.NET Developer pre Big Data (Ref. č.: BZ)

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš team skúsených programátorov rozbieha nové strategické centrum v Košiciach.

Ak máš záujem rozvíjať svoje skúsenosti na .Net stacku a láka Ťa práca na Azure cloude, budeme radi ak sa k nám pridáš a prispeješ aj Ty svojimi skúsenosťami. Pomôžeš nám s vývojom zaujímavého produktu a necháš v ňom kúsok seba.

Tvojou náplňou práce bude:
analýza a spracovávanie požiadaviek klientov, vrátanie prototypovania
data acquisition, spracovanie a interpretácia dát
spolupodieľanie sa na vývoji zaujímavej aplikácie
práca s Big Data
vývoj API na .NET Core pre integráciu do systému tretích strán
vývoj backend services (public & private API) a backendu webovej aplikácie
dizajn a vývoj služieb na spracovanie údajov rôznych formátov
kreatívne a logicky uvažovať nad ďalšími krokmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dolná hranica uvedenej mzdy je uvedená pre kandidáta na juniornej pozícii, líši sa podľa skúseností kandidáta

Sloboda a kreativita pri práci, keďže si ownerom svojho vlastného produktu
Nadobudneš skúsenosti so získavaním a analýzou dát
Rozšíriš si svoje obzory v oblasti Big Data
Budeš sa podieľať na vývoji produktu pre medzinárodných klientov
a v neposlednom rade získaš cenné skúsenosti od starších kolegov a tie svoje budeš môcť odovzdať ďalej

A to všetko zažiješ v kruhu ľudí, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Počet rokov praxe

2

minimálne 2 ročná prax s .NET C# (Visual Studio, Rider)
základná skúsenosť SQL (ideálne v spojení s Entity Framework 6+)
kreativita pri riešení úloh

výhodou
znalosť WPF, Powershell (alebo iných skriptovacích jazykov)
skúsenosti s kontajnerovou architektúrou
skúsenosti s vývojom webu a znalosť CSS (napr. Bootstrap)
skúsenosti s mobile development
Vedieť sa orientovať v issue tracking software (Azure DevOps, JIRA atď.)

We are a team of ICT experts, who specialize in ICT service design, transition & transformation, and infrastructure management. Our concept and approach are proven by years of experience with large global transformation projects. Our domains are utility, banking, and telecommunications industries.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pražská 2
04001 Košice
ID: 3743951   Megjelentetés dátuma: 13.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dolná hranica uvedenej mzdy je uvedená pre kandidáta na juniornej pozícii, líši sa podľa skúseností kandidáta