HR IT recruiter

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 4€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu šikovného vysokoškoláka/čku s dobrými jazykovými znalosťami.

Sme IT spoločnosť, ktorá intenzívne hľadá nových kolegov do vlastných radov ale aj ku klientom. Tvojou prácou bude spolu s nami vyhľadávanie ITčkárov, pričom znalosť Angličtiny aj Nemčiny je nevyhnutná. Pohovory totiž robíme v týchto jazykoch.

Ak si chceš zarobiť a zároveň sa naučiť fungovať v IT prostredí, je to práca pre Teba. Naučíme Ťa ovládať profesionálne moderné nástroje recruitingu, marketingu a administratívy, prípadne aj IT.

Po skončení Tvojho štúdia nebudeš mať problém nájsť si prácu.

Plne flexibilná pracovná doba.
Firemný laptop a mobil aj na súkromné účely.
Po zaškolení možnosť pracovať z domu.

Svoje CV posielajte na mail, alebo formulárom nižšie. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutné predpoklady:
- Si študent/ka denného štúdia VŠ
- Si komunikatívny/a, aktívny/a
- Hovoríš po nemecky a anglicky
- Ovládaš prácu na PC, nerobí ti problém robiť s novými technológiami / systémami
- Vieš udržať pozornosť - čiže si sa dočítal/a až sem
- Vieš čítať s porozumením, takže vieš co hľadáme
- Máš zmysel pre humor, takže chápeš tú iróniu posledných riadkov

Ideálny kandidát/kandidátka sa orientuje vo svete IT - vie čo je Aplikácia, DB, operačný systém, programovací jazyk, sieť, server....

"Unique People je IT outsourcingová spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby najmä v oblasti IT infraštruktúry a softvérového vývoja. Sme slovenská spoločnosť, ktorá má sídlo v Košiciach, no pôsobíme medzinárodne a máme pobočky aj v Bratislave a v Splite v Chorvátsku. Našou najväčšou doménou je softvérový vývoj v oblasti zdravotníctva a poistenia. Najväčšia časť vývoja smeruje na nemecký trh. Pôsobíme aj lokálne, kde zabezpečujeme IT support či webový vývoj. Okrajovo sa venujeme business developmentu, mnohým spoločnostiam sme pomohli etablovať sa na slovenskom trhu. Stále hľadáme možnosti ako sa "to dá" a nie dôvody prečo sa to nedá. Našim klientom sme vždy pripravení pomôcť posunúť ich biznis vpred."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3552590  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4€/hod