Compensation & Benefits Specialist

UNIQA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
2 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odborných znalostí jednotlivých kandidátov. Okrem základnej mzdy bude zamestnanec zaradený taktiež do bonusového systému odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte relevantnú skúsenosť v oblasti nastavovania systému odmeňovania a zamestnaneckých výhod?

Je pre Vás lákavou výzvou zjednotiť systém odmeňovania pre spoločnosť UNIQA, ktorá je v období integrácie s poisťovňou AXA?

Baví Vás prichádzať s novými nápadmi a následne ich realizovať?

Ste komunikativna a samostatná osobnosť s výborným analytickým a koncepčným myslením?

Láka Vás možnosť podieľať se na zaujímavých projektoch?

Pokiaľ áno, čítajte ďalej…

Aké je HR oddelenie v UNIQA?
Sme fajn HR tím, ktorý sa postupne integruje, zjednocuje a inšpiruje navzájom. Jeden druhého vždy podržíme a poradíme si. Veci sa snažíme zlepšovať a robiť ich inak a lepšie, preto uvítame, pokiaľ budete prichádzať s nápadmi a skúšať nové možnosti. HR je naša srdcovka.

Čo bude náplňou Vašej práce?
• Vytvárať, implementovať a realizovať princípy, metodiky a interné normy v oblasti odmeňovania a benefitov,
• Proaktívne zlepšovať nastavenie zamestnaneckých výhod, pracovných pomôcok a systému odmeňovania zamestnancov v súlade s potrebami spoločnosti, skupiny UNIQA, trendami na trhu a zamestnaneckou skúsenosťou,
• Nastavovanie a implementácia mzdových úprav v súlade s rozpočtom,
• Spravovať a vykonávať agendu hodnotenia pracovných pozícií,
• Zodpovedať za vyhodnocovanie bonusov, navrhovanie zmien a zlepšení v bonusovej politike,
• Spolupráca pri nastavovaní a vyhodnocovaní cieľov v rámci performance management,
• Podieľať sa na nastavení variabilného odmeňovania so zohľadnením potrieb rôznych segmentov v spoločnosti,
• Zabezpečovať komunikáciu so skupinou UNIQA v oblasti odmeňovania a implementovať interné normy v súlade s nimi,
• Koordinovať spoluprácu s externými dodávateľmi,
• Spolupracovať na príprave rozpočtov a finančných plánov (FC) v oblasti OPEX a PEC (personálne náklady),
• Vytvárať pravidelné a ad hoc reporty (odmeňovanie, benchmarking, benefity apod.), analyzovať dáta z reportov, navrhovať odporúčania,
• Podíeľať sa na zavádzaní nových HR procesov a nástrojov,
• Poskytovať konzultácie a poradenstvo kolegom na HR a manažérom,
• Spolupracovať s ostatnými organizačnými jednotkami (FIN, právne, audit…),
• Zúčastňovať sa a zodpovedať za pridelené projekty

Čo vám ponúkame?
• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA,
• priestor pre sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov,
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
• férový a transparentný prístup,
• nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravovacia karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemné produkty a ďalšie)
• možnosť zúčastňovať sa školení a ďalej sa vzdelávať

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom!

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v Slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• Min 6 rokov v oblasti Compensation & Benefits v medzinárodnej spoločnosti
• VŠ vzdelanie
• Analytické a koncepčné zručnosti
• Prezentačné a komunikačné zručnosti
• Riešenie problémov
• Expertná úroveň excelu
• Plynulá znalosť Aj
• Skúsenosť v poisťovníctve je výhodou

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4076047  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac