Právnik

UNIQA

Miesto práce
Lazaretská ulica 15, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· primárne vybavovanie podaní/sťažností doručených poisťovni,
· komunikácia s NBS v rámci vybavovania agendy sťažností,
· poskytovanie právneho poradenstva, vypracovanie právnych stanovísk podľa zadania,
· príprava podaní a vyjadrení v súdnych a exekučných konaniach,
· komunikácia s orgánmi činnými v trestnom konaní,
· zastupovanie spoločnosti v súdnych konaniach,
· pripomienkovanie a tvorba zmlúv

· práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti;
· mladý, dynamický kolektív;
· možnosť osobného rastu a rozvoja;
· bohatý sociálny program;

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis ako reakciu na túto pracovnú ponuku.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním svojich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

· prax v oblasti poisťovníctva výhodou;
· dobré komunikáčné a organizačné schopnosti;
· spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť a tímovosť;

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 3206982  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou