Odborný zástupca / Farmaceut

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Rožňavská 2, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2022
1 500 EUR/mesiacOd 1500 € v závislosti od kvalifikácie a praxe, mesačná prémia, mimoriadna ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje dodržiavanie pravidiel správnej veľkodistribučnej praxe (SDP) pri manipulácií s hromadne vyrábanými liekmi, prípravkami liečebnej kozmetiky, zdravotníckeho materiálu, zdravotníckych pomôcok a farmaceutických surovín
• Vykonáva pravidelné inšpekcie skladu distribútora s cieľom kontrolovať dodržiavanie relevantných právnych predpisov a SOP
• Kontrola výrobných/distribučných povolení dodávateľov a zákazníkov
• Zodpovedá za plnenie požiadaviek vyplývajúcich zo systému riadenia kvality v spoločnosti
• Zodpovedá a zúčastňuje sa interných a externých auditov, inšpekcií v súvislosti s dodržiavaním SDP
• Spolupracuje pri vytvorení a kontrole interných predpisov pri veľkodistribúcii liekov rozdelených do procesov: príjem, kontrola dodávok liekov a liečiv, skladovanie a ich výdaj
• Kontroluje dodržiavanie prevádzkového poriadku vo veľkodistribúcii, zásady hygienického režimu a prijaté sanitačné opatrenia v skladových priestoroch
• Spolupracuje pri organizácií a vykonáva pravidelné školenia pre určených zamestnancov
• Vybavuje reklamácie a sťažnosti so zameraním na kvalitu a bezpečnosť liekov.
• Kontroluje sťahovanie liečivých prípravkov z trhu, zodpovednosť za následné opätovné uvedenie liečivých prípravkov na trh
• Monitoring legislatívy súvisiaci s SDP a jej implementácia do praxe
• Zabezpečuje vedenie záznamov a riešenie zásad nápravných a preventívnych opatrení (CAPA)
• Komunikuje so štátnymi inštitúciami v oblasti veľkodistribúcie liekov
• Práca v 1 zmene

- Koncoročný bonus
- Príspevok na rekreáciu
- Multisport karta
- Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
- Príspevky pri životných a pracovných jubileách
- Zľavy na farmaceutický tovar
- Zľavy na služby vlastnej cestovnej kancelárie
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
- Voľné víkendy
- Práca vo veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi marketleadrov do verejných lekární
- a ďalšie

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov, budeme Vás evidovať naďalej v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / Kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Samostatnosť, zodpovednosť,
• Analytické a logické myslenie
• Organizačné schopnosti, orientácia na cieľ
• Komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, vedenie ľudí

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4036138  Megjelentetés dátuma: 19.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac