Skladník/čka na oddelení príjmu tovaru

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Budatínska 18, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
890 - 1 200 EUR/mesiac890€ brutto + pohyblivá zložka závislá od výkonu + dochádzková odmena. Priemerná mesačná mzda našich expedientov v roku 2018 bola od 1000 € do 1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem liekov a zdravotníckeho materiálu
- manipulácia s liekmi a zdravotníckym materiálom v skladových priestoroch
- kontrola a balenie liekov a zdravotníckeho materiálu
- uskladnenie liekov a zdravotníckeho materiálu
- práca s čítacím zariadením (skenerom)
- práca v 3-ZMENNEJ prevádzke: ranná zmena od 6:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00 a nočná zmena od 22:00 do 6:00 + prípadné platené nadčasy

Finančné benefity:
- mimoriadna ročná odmena
- dochádzková odmena
- mesačný bonus pre najlepších zamestnancov
- referenčný bonus
- príspevok na rekreáciu
- pravidelné príspevky na MHD
- príspevky na mimopracovné aktivity (relax, masáže)
- príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu (III. pilier )
- príspevky pri životných a pracovných jubileách
- zľava na voľnopredajný zdravotnícky sortiment

Nefinančné benefity:
- stabilná práca v prosperujúcej firme
- voľné víkendy
- čisté, klimatizované, moderné skladové priestory a technické vybavenie
- vitamínové balíčky
- zľava na služby vlastnej cestovnej kancelárie
- zaujímavý sociálny program
- príspevok na stravu nad rámec zákon
- zvyšovanie kvalifikácie
- možnosť kariérneho rastu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).
ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, ak nám súhlas so spracovaním osobných údajov nebude doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač , Vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / O spoločnosti / Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť
- skúsenosti s ručným skenerom- výhodou

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3746699  Megjelentetés dátuma: 23.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 890 - 1 200 EUR/mesiac890€ brutto + pohyblivá zložka závislá od výkonu + dochádzková odmena. Priemerná mesačná mzda našich expedientov v roku 2018 bola od 1000 € do 1200 € brutto