Referent vydaných dokladov (fakturácie)

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Budatínska 18, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- generovanie dokladov
- kontrola, zakladanie a archivácia dokladov
- komunikácia s klientmi
- práca s elektronickou registračnou pokladňou a preberanie hotovosti
- pracovná doba je s postupným nástupom
- pracovné zmeny sú nasledovné: 6:00-14:00, 9:00-17:00, 12:00-20:00 s týždňovým striedaním

- Koncoročný bonus
- Referenčný bonus
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Príspevok na rekreáciu
- Multisport karta
- Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
- Príspevky pri životných a pracovných jubileách
- Zľavy na farmaceutický tovar
- Zamestnanecké ceny na ubytovanie na Donovaloch
- Služby vlastnej cestovnej kancelárie
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
- Stabilná práca v 31. najväčšej nefinančnej spoločnosti podľa TREND TOP 200
- a ďalšie

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).
ĎAKUJEME VŠETKÝM KANDIDÁTOM, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov.
Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / O spoločnosti / Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zmysel pre detail
- Zodpovednosť
- Precíznosť

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3735069  Megjelentetés dátuma: 4.12.2019  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac