Analytik predaja

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice
Termín nástupu
asap
od 1.100€ brutto v závislosti od praxe v odbore + mesačná prémia do 20% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Analýza obchodných vzťahov s lekárňami a nemocnicami
▪ Spracovanie interných dát a štatistických prehľadov
▪ Nastavenie splatností kreditných limitov klientov
▪ Pravidelný reporting, prognózy vývoja objednávok
▪ Aktívna účasť na poradách a školeniach
▪ Možnosť dohody výkonu práce v Bratislave

▪ Odborný rast a osobnostný rozvoj
▪ Práca v dynamickom a úspešnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
▪ Flexibilný pracovný čas
▪ Zľava na služby vlastnej cestovnej kancelárie
▪ Príspevok na DDS
▪ Príspevok na stravu nad rámec zákona
▪ Mimoriadna ročná odmena
▪ Podieľanie sa na zaujímavých projektoch
▪ Výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
VYHRADZUJEME SI VŠAK PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, ak nám súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov nebude doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, Vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / O spoločnosti / Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie , štatistické metódy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ Znalosť štatistických metód, skúsenosti so spracovávaním dát
▪ Logické a analytické myslenie
▪ Schopnosť samostatne pracovať
▪ Dôslednosť, presnosť, orientácia na detail
▪ Flexibilita

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3596468  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.100€ brutto v závislosti od praxe v odbore + mesačná prémia do 20% zo základnej mzdy