Web CMS špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Onlia je svet nekonečných možností. Pre našich zákazníkov budujeme Top Shop - jedinečnú skúsenosť s online nákupom.

Onlia hľadá do svojho tímu experta na web content, web design a copywriting. Tvojim cieľom bude zrealizovať skvelé nápady do digitálnej podoby na webe, tak aby obsah stránky bol dobre čitateľný a príťažlivý pre nášho zákazníka. Tvojou úlohou bude manažovať obsah webových stránok (www.onlia.sk).

Výsledkom tvojej práce bude jedinečný obsah webových stránok, ktorý pripraví skutočný zážitok pre nášho zákazníka.

S nami získaš možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá ti dá priestor na tvoje nápady. Sme lokálna značka so silným medzinárodným zázemím, ktorá vytvára budúcnosť poisťovníctva v online svete. Ponúkame možnosť sebarealizácie a neustálych inovácií. Záleží nám na rovnováhe pracovného a súkromného života, na priateľskej atmosfére, na možnostiach rastu a máme pre teba pripravené rôzne programy výhod.

Už len klikni nižšie, odpovedz na otázky v dotazníku a pošli CV. Motivačný list - k veci - je vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

web marketing, web design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
CSS - Expert
HTML - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, web content management system, copywriter

Počet rokov praxe

2

Táto príležitosť by ti nemala ujsť, ak:
  • máš prax v oblasti WCMS, copywriting, online marketingovej komunikácie alebo web dizajnu min. 2 roky
  • máš skúsenosti s nástrojmi webovej analytiky a digitálneho marketingu
  • si kreatívny/-a a dobre ovládaš pravopis
  • si orientovaný na výsledok
  • robíš veci proaktívne a nebojíš sa zmeny
  • sa vyznáš v trendoch

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis
ID: 2461568  Megjelentetés dátuma: 3.3.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou