Obchodný manažér

UNIMEX s.r.o.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacodmeny podľa obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-viesť obchodnú politiku firmy
-riadiť stratégiu získania nových zákazníkov
-viesť obchodné rokovania so zákazníkmi s prezentáciou firmy
-riadiť cenovú politiku firmy
-uzatvárať obchodné zmluvy k získaným kontraktom
- vyhodnocovať obchodnú bilanciu firmy

podľa obratu

Informácie o výberovom konaní

firma je v Považanoch, okres Nové Mesto nad Váhom
Prosíme, aby životopisy zasielali len tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické /strojárstvo/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť komunikovať z potenciálnym zákazníkom .
Schopnosť nadväzovať nové kontakty

Spoločnosť UNIMEX sro sa zaoberá výrobou strojárskych súčiastok a prípravkov pre domácich a zahraničných zákazníkov.
Strojný park spoločnosti tvoria CNC-frézy a sústruhy + klasické obrábacie stroje.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3676095  Megjelentetés dátuma: 23.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 EUR/mesiacodmeny podľa obratu