Trade Terms Administrative - skrátený úväzok

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 875,-/mesačne (za 30 hodinový úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora spracovávania obchodných podmienok:
- zadávanie klientských bonusových dohôd do systému SAP na základe špecifikácie obchodného oddelenia a ich úprava,
- správa a archivácia bonusových dohôd,
- kontrola zadania obchodných podmienok v internom systéme,
- revízia vyplácania bonusových dohôd v spolupráci s obchodnými asistentkami,
- predvýber prichádzajúcich dokumentov od klientov (zmluvy, obchodné podmienky, faktúry, daňové doklady a iné).

Čo vám ponúkame:
- možnosť práce z domu
- flexibilná pracovná doba
- dovolenka naviac
- doplácanie PN-ky
- dôchodkové pripoistenie
- úrazové a životné poistenie
- produkty spoločnosti
- teambuildingové aktivity
- online/offline školenia
- masáže na pracovisku
- angličtina na pracovisku a iné

Prosím vezmite do úvahy, že kvôli časovej zaneprázdnenosti sa telefonicky ozývame iba kandidátom/tkám, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú veľkou výhodou
- silné komunikačné zručnosti
- zmysel pre detail, presnosť
- tímový hráč
- samostatnosť

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446562  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 875,-/mesačne (za 30 hodinový úväzok)