Obchodný zástupca/Obchodná zástupkyňa

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

° prezentovanie, podpora a predaj produktov spoločnosti v regiónu Banská Bystrica, Detva, Krupina, Martin, Turčianske Teplice a Zvolen
° pravidelné návštevy zákazníkov: maloobchodné aj veľkoobchodné predajne
° zodpovednosť za tvorbu objednávok, distribúciu, vystavenie produktov, riešenie prípadných reklamácií
° starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí
° sledovanie situácie na trhu, monitorovanie konkurencie
° pravidelný reporting, komunikácia s internými oddeleniami: obchod, marketing, zákaznícky servis
° zodpovednosť za pridelený región

Vašou odmenou bude samozrejme mesačná mzda, kvartálny bonus závislý na Vašom výkone a široká škála benefitov rôzneho druhu. Okrem bežných výhod, ako napríklad dovolenka naviac, ponúkame služobné auto aj na súkromné účely, celofiremné akcie a rozvojové programy.

Prosím vezmite na vedomie, že s ohľadom na naše personálne kapacity sa telefonicky ozývame iba záujemcom, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim očakávaniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii (ideálne v FMCG sektore)
schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať druhých
komunikačné zručnosti
pracovitosť
orientácia na cieľ
tímová spolupráca
vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič/ka

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2242147  Megjelentetés dátuma: 8.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac