HR špecialista (part-time, 4 hod. denne)

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v HR popri VŠ, po VŠ alebo materskej dovolenke? Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na 4 hod. denne na pozíciu HR špecialistu!
STAŇ SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU!

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?
  • Zodpovednosť za personálnu agendu útvaru ĽZ, vrátane prípravy, evidencie a aktualizácie dokumentov pracovnoprávneho charakteru
  • Riadenie výberového procesu (inzercia pracovných ponúk, správa uchádzačov v databáze, komunikácia s uchádzačmi, prescreening, realizácia pohovorov)
  • Poskytovanie podpory manažérom v procese riadenia výkonnosti zamestnancov
  • Podpora efektívnej internej komunikácie a angažovanosti zamestnancov
  • Koordinácia pravidelnej internej komunikácie a PR
  • Koordinácia vzdelávacích akcií
  • Riadenie HR projektov
  • Poskytovanie podpory zamestnancom a poradenstva v oblasti pracovného práva a súvisiacej legislatívy

ČO OD TEBA VYŽADUJEME:
  • Dobrá znalosť pracovno-právnej agendy
  • Skúsenosti s vedením a vyhodnocovaním pracovných pohovorov (výhodou je skúsenosť s obsadzovaním pracovných pozícií v finančnom segmente)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka (nebude sa používať na dennej báze)
  • Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať.
  • Microsoft Office na úrovni pokročilý - Excel podmienkou (aktívne používanie funkcií, kontingenčných tabuliek)

ČO TI VIEME PONÚKNUŤ?
  • Od 600 EUR/mesiac pri skrátenom úväzku (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta)
  • Práca na skrátený úväzok, 4 hod. denne
  • Pozícia je vhodná aj pre študenta VŠ, absolventa VŠ alebo mamičku na materskej dovolenke
  • Kompletné zaškolenie a adaptačné obdobie, kedy si osvojíš všetko potrebné
  • Prácu pod vedením skúseného manažéra
  • 5 sick days do roka navyše k dovolenke
  • Deň voľna na vlastné narodeniny
  • 600 bodov ročne, ktoré budeš môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku / cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4035046  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac