Špecialista pre účtovníctvo a reporting

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený/á vo svojom odbore a chceš využiť svoju doterajšiu prax, odovzdávať svoje vedomosti, ale tiež sa chceš aj niečo nové naučiť?

STAŇ SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU!

AKÁ BUDE VAŠA NÁPLŇ PRÁCE?

• Spolupráca na mesačnom procese účtovnej závierky podľa IFRS a SAS
• Spolupráca na príprave štatutárnej závierky podľa IFRS a SAS
• Spolupráca pri príprave mesačných výkazov zostavovaných podľa IFRS podľa požiadaviek akcionára - pre účely ďalšej konsolidácie
• Podpora výkazníctva pri zabezpečovaní pravidelných informačných povinností voči externým subjektom (NBS, ŠÚSR, ALS SR)
• Účtovanie podľa SAS/IFRS
• Vykonávanie špecifických kontrol v oblasti účtovania dcérskych a sesterských spoločností podľa pokynov nadriadeného

ČO PONÚKAME?

• Zázemie silnej a renomovanej spoločnosti so zahraničným kapitálom
• Zaujímavú a rôznorodú prácu v príjemnom prostredí
• Prácu v priateľskom kolektíve
• Možnosť profesijného rozvoja a výrazný priestor pre sebarealizáciu
• Cafeteria systém, 5 dní sick-days, zvýhodnené produkty UniCredit, kurzy cudzieho jazyka, ponuka rôznorodých miniworkshopov
• mzda min. 1600 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)

IDEÁLNY KANDIDÁT MÁ:

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Minimálne 3 roky praxe
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1)
• MS Office, MS Excel – pokročilý, aktívny používateľ (denná práca s výkazmi v Exceli, znalosť nutná)
• Znalosť IFRS výhodou
• Logické myslenie, orientácia na detail a organizačné schopnosti
• Profesionálne vystupovanie, spolupráca s tímom
• Schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis spolu so sprievodným listom, kde uvediete detaily Vašej skúsenosti s oblasťou IFRS výkazníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3443462  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 EUR/mesiac