Relationship manager (SME firemní klienti)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trnava
od 1000 do 1500 EUR (finálna suma bude dohodnutá v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najvyšší čas vyskúšať niečo nové! Máte skúsenosti ako relationship manager pre firemných klientov a uvažujete o zmene? Radi sa o Vás dozvieme viac.

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľkých a nadnárodných spoločností. S našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či naučíte sa niečo nové?

  • Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne
  • Akvizícia nových menších a stredne veľkých firemných klientov v regióne
  • Zabezpečovať profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom
  • Spolupráca s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
  • Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení
  • Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
  • Sledovanie podnikateľského prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
  • Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi banky

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 1000 do 1500 EUR (finálna suma bude dohodnutá v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna na narodeniny ako darček :)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky banková prax (v korporátnom segmente výhodou)
  • Znalosť korporátnych bankových produktov (platobný styk, depozitné aj úverové produkty)
  • Dobrú znalosť podnikateľského/korporátneho prostredia
  • Základná znalosť účtovníctva a finančnej (úverovej) analýzy
  • Angličtina slovom aj písmom (min. základy)
  • MS Office - užívateľsky solídna znalosť Excel
  • Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
  • Aktívny prístup k získavaniu obchodu
  • Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3702018  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 do 1500 EUR (finálna suma bude dohodnutá v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu