Špecialista pre cenné papiere

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) v rozpätí 900 - 1100 EUR (finálna suma bud dohodnutá v závislosti od odborného profilu kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké aktivity pre Vás máme pripravené?

  • Správa bankového a klientskeho portfólia cenných papierov UniCredit Bank Czech & Slovakia (vrátane podielových fondov)
  • Správa siete custodiánov a komunikácia s custodianskymi bankami
  • Vysporiadanie bankových a klientskych obchodov s cennými papiermi (akcie, dlhopisy, podielové fondy, investičné certifikáty)
  • Vykonávanie domácich transakcií a obchodov v BCPB a CDCP
  • Zastupovanie emitentov ako agent emisie/ výplatný agent
  • Participácia na zmenách v používaných aplikáciách, nových aktivitách a produktoch banky
  • Úzka spolupráca najmä s útvarmi banky - treasury, ALM, retail, Private, Corporate, účtovníctvo, controling, reporting
  • Komunikácia vrámci sesterských bánk a spoločností v UniCredit Group

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa (bakalárske) alebo vysokoškolské II. stupňa – Ekonomické zameranie
  • Znalosť bankových produktov v oblasti finančných trhov a cenných papierov výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť práce s MS Office/ Excel
  • Zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, pokora, rešpekt, spolupráca, ochota ďalej sa vzdelávať

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) v rozpätí 900 - 1100 EUR (finálna suma bud dohodnutá v závislosti od odborného profilu kandidáta)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna na narodeniny ako darček :)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3688758  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy (brutto) v rozpätí 900 - 1100 EUR (finálna suma bud dohodnutá v závislosti od odborného profilu kandidáta)