Účtovný metodik, účtovník

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 – 1350 EUR (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste uplatniť svoje skúsenosti a zároveň naučiť sa veľa nového? Máme pre Vás unikátnu príležitosť pracovať v oblasti účtovníctva pre jednu z najväčších bankových skupín na svete.
Do týmu účtovnej metodiky hľadáme kolegu/kolegynku na pozíciu Účtovný špecialista a metodik účtovníctva, ktorý bude zaisťovať komplexnú účtovnú metodiku pre všetky spracovávané operácie.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Aká bude Vaša náplň práce?

  • Vytvárať účtovné postupy pre bankové produkty, súvisiace finančné činnosti
  • Sledovať zmeny regulatórnych predpisov, vyhodnocovať možné dopady na banku a pripravovať návrhy opatrení v oblasti účtovnej metodiky s ohľadom na tieto zmeny
  • Zúčastňovať sa projektov s dopadom na účtovníctvo
  • Spracovávať podklady pre zaúčtovanie
  • Robiť údržbu a aktualizáciu účtov hlavnej knihy a ich napojenie na účtovú osnovu
  • Spolupracovať pri tvorbe vnútorných predpisov v oblasti posudzovania účtovných dopadov s ostatnými odbornými útvarmi banky

Čo od Vás očakávame?

  • VŠ vzdelanie (ekonomického zamerania - výhodou)
  • Komplexné znalosti v oblasti účtovníctva
  • Znalosť IFRS
  • Prax vo finančnej inštitúcii výhodou
  • Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
  • Veľmi dobrú užívateľskú znalosť produktov MS Office
  • Aktívny prístup, samostatnosť, flexibilitu

Čo Vám ponúkame?

  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3386706  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 – 1350 EUR (v závislosti od skúsenosti kandidáta)