Osobný bankár - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE:

  • Aktívna obchodná a akvizičná činnosť v segmente affluent
  • Vytváranie a udržiavanie vzťahov s retailovými klientmi
  • Poskytovanie profesionálneho poradenstva klientom v maximálnom rozsahu, aktívny cross - selling podľa individuálnych a obchodných potrieb klientov
  • Predaj produktov a poskytovanie bankových služieb vo zverenom segmente

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

  • Prax v bankovníctve 2 roky
  • Zameranie na potreby klienta
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Pokročilú úroveň práce s PC – MS Office
  • Znalosť zvereného klientskeho segmentu v mieste budúceho pôsobiska

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3306850  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.