Bankár pre pobočku Žiar nad Hronom

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať práve pre nás?

  • 90% z našich pobočkových manažérov obsadzujeme internými kandidátmi
  • Náš bezplatný účet sa stal účtom roku 2016 a ostatné naše produkty pravidelne získavajú rôzne ocenenia
  • Sme stabilná spoločnosť, pôsobíme medzinárodne
  • Sme inovatívni v oblasti tvorby zaujímavých produktov pre klientov
  • Našich zamestnancov rozvíjame a pomáhame im kariérne a profesijne rásť

Chcete pomáhať klientom pri riešení ich bývania, sporení si na nové auto alebo dovolenku? Tak čítajte ďalej. Práve hľadáme kolegu, či kolegyňu na pozíciu bankára.

Čo budete robiť?

  • Budete v kontakte s novými ľuďmi a pomáhať im riešiť ich finančnú situáciu
  • Počas jednania s klientom budete zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Vašim znalostiam im ponúknete najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
  • Budete pomáhať klientom vyznať sa v bankových produktoch; ukážete im, ako pracovať s internet bankingom a smart bankingom
  • Budete zodpovedať za pokladničné operácie (príjem a výdaj hotovosti, zmenárenská činnosť)
  • Vybavíte administratívu, spojenú so servisom klientov

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Chuť komunikovať, prirodzený prejav
  • Chuť pomáhať klientom, schopnosť rozmýšľať za klienta
  • Základnú orientáciu v bankových produktoch
  • „Sedliacky rozum“ a základné počítačové zručnosti (MS Word, MS Excel)

Čo potrebuješ na to, aby si sa stal Bankárom?

  • Ukončené SŠ vzdelanie
  • Základné znalosti a prehľad o bankových produktoch a službách
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Prax v komunikácii so zákazníkmi je veľkou výhodou
  • Výhodou je skúsenosť s prácou s hotovosťou/pokladňou

Čo Vám ponúkame?

  • Pevnú pracovnú dobu
  • Fixný plat + variabilnú zložku
  • 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
  • Zvýhodnené bankové produkty
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR mesačne) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov