Bankár - Prešov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa oblasť financií a chcel/a by si teoretické znalosti použiť v praxi?

Využi túto príležitosť a staň sa súčasťou nášho tímu! Manažér pobočky sa bankovníctvu venuje už mnoho rokov a rád Ti svoje skúsenosti predá. Navyše Ťa čaká školenie, kde sa všetko potrebné naučíš. Budeš pracovať v tíme bankárov, ktorí pomáhajú napĺňať našim klientom ich sny.

Chceš sa pridať? Tak klikni na tlačidlo „odpovedať“ a staň sa súčasťou banky pre tých, ktorí chcú viac. Tešíme sa na teba!

Prečo sa Ti bude u nás páčiť?

• Budeš pracovať s produktmi, ktoré sú jednoduché, pochopiteľné a kvalitné - náš bežný účet U konto je účtom roka 2016
• Budeš chodiť na zaujímavé produktové aj soft-skills školenia, odborne a kariérne rásť vďaka podpore tvojho manažéra a lokálnym a medzinárodným talentovým programom

Čo robí u nás Bankár?

• Poskytuje starostlivosť našim klientom a pomáha im pri riešení ich súčasnej finančnej situácie, plánovaní budúcnosti alebo plnení jeho snov
• Pozná konkurenciu a vie klientovi nájsť výhodné riešenie - či už je to finančná sloboda v podobe kreditnej karty, PRESTO úver pre okamžité financovanie alebo pravidelné investície pre tých, čo majú radšej rezervu
• Buduje si s klientom dlhodobý vzťah
• Pomáha klientom sporiť si - tým, že im založí účet úplne zadarmo s výbermi z bankomatov všetkých bánk po celom svete alebo napríklad tým, že im poradí, kam peniaze dobre zainvestovať
• Pomáha im, aby sa zaistili proti rôznym životným situáciám
• Pracuje s hotovosťou, zabezpečuje zmenárenskú činnosť a poskytuje rady ako si zabezpečiť základné úkony z pohodlia domova cez internetové bankovníctvo alebo smart banking

Čo ti za to ponúkame?

• Fixnú mzdu + možnosť zarobiť si zaujímavú čiastku na províziách
• 4 dni regenerácie (sick days) do roka
• Každý mesiac budeš môcť použiť 45 bodov (45 EUR) na celú škálu benefitov (kultúrne a športové aktivity, jazykové kurzy, cestovanie, stravné lístky navyše …)
• Stravné lístky máš u nás 100 % preplatené
• Zvýhodnené podmienky pre bankové produkty
• Pokiaľ budeš úspešný/á, budeš mať možnosť kariérne rásť

Čo potrebuješ na to, aby si sa stal Bankárom?

• Chuť veľa sa učiť a nebáť sa predaja a práce s hotovosťou
• Mať základné analytické myslenie a počítačové zručnosti (MS Word, MS Excel)
• Výhodou je, ak máš skúsenosti s komunikáciou s klientmi
• Privítame predchádzajúce skúsenosti s bankovníctvom, vôbec však nie sú podmienkou
• Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov