Projektový Manažér/Zástupca CEO

Unicorn Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Investičná spoločnosť realizujúca výstavbu a financovanie nehnuteľností hladá posilu pre svoj tím.
Hladáme samostatného/nú, energicku, riadiacu osobnosť .
Pozícia ma dve roviny administratíva a manažment v oblasti výstavby a financovania nehnuteľností .
Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu možnost dozvedieť sa veľa z realitného a finančného trhu.
Možnosť vybudovanie si kariéry už počas štúdia a spôsob akosi vyhodne zabezpečiť svoje vlastné bývanie.

Prosim priložte aj fotografiu a nezabudnite na vaše zručnosti a slabé a silné stránky.
Dakujeme.

- Príprava podkladov pre zostavenie plánu stavebných investícií.
- Vedenie stavebných projektov resp. spolupráca pri vedení stavebných projektov od fázy
prípravy až po ukončenie.
- Príprava projektovej dokumentácie a podkladov pre projektové riadenie, zodpovednosť za úspešný priebeh projektov.
- Príprava podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov – rámcovej zmluvy, zmluvy o dielo, príp. iných typov súvisiacich zmlúv, manažment zmien a dodatkov.
- Zabezpečenie legalizácie stavebnej činnosti dotknutými orgánmi miestnej a štátnej správy – územné rozhodnutia, stavebné povolenia, ohlásenie stavebných prác a kolaudačných rozhodnutí.
- Koordinačné činnosti vo fáze prípravy stavieb a vo fáze realizácie, koordinácia dodávateľov resp. organizačných útvarov spoločnosti, kontrola plnenia dodávok.
- Tvorba harmonogramu prác jednotlivých stavebných činností v spolupráci s projektantom a dodávateľom diela.
- Zodpovednosť za rozpočtové a cenové kalkulácie vo všetkých fázach projektu, sledovanie rozpočtov, riadenie nákladov, spracovávanie kontrolných rozpočtov, vykonávanie celkovej kontroly výdavkov a nákladov počas celej výstavby.
- Tvorba R položiek, oceňovanie výkazov výmer k výberovým konaniam, spracovanie a kontrola výkazov výmer.
- Odsúhlasovanie platieb.
- Sledovanie skutočného súpisu vykonaných prác, zmluvných cien a celkovej ceny diela.
- Príprava a predkladanie finančných reportov v pravidelných intervaloch.
- Súčinnosť pri odovzdávaní dokončenej stavby.

Možnosť kúpy nehnuteľnosti za zvýhodnenú cenu oproti trhovej.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality, Financie, Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá stavebným a projektovým manažmentom a realitnými a finančnými službami.
ID: 3782362  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac