Specialista značení potravin dle slovenské legislativy

UniConsulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Slovenskou potravinářskou legislativu máte v malíčku a klid u pracovního stolu Vás láká? Pokud ano, tak jste možná tou pravou osobou, kterou hledáme.

Jsme rodinná stabilní firma s 20letou tradicí, máme mateřskou firmu v Praze a sesterskou firmu v Trnavě.

Pracovní náplň:
• Vypracování/kontrola značení potravin dle současných předpisů
• Okrajově i provádění auditů u obchodních řetězců

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání potravinářského zaměření
• Znalost slovenské potravinářské legislativy
• Anglický jazyk na úrovni překladu značení
• Samostatnost, pečlivost, odpovědnost
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Zkušenosti s označováním potravin

Uvítáme:

Další jazyk
Znalost značení nepotravin – slovenská legislativa
Umění školit témata v rámci své odbornosti
Nabízíme:
• Motivační finanční ohodnocení
• Vzdělávání a neomezený přístup k informacím
• 4 týdny dovolené, 4 dny sick day (zdravotní volno)
• Notebook, mobil s neomezeným tarifem, služební vozidlo k dispozici na služební cesty
• Vlastní organizaci práce, pružnou pracovní dobu
• Příspěvky na jazykové kurzy
• Místo výkonu práce dle domluvy: Praha nebo Trnava nebo Homeoffice

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. Prohlašujeme, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci naší společnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3964689  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.