Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Manažér operatívy Žilina

UNICARBACK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 300 EUR/mesiac1000€ základ + 500€ odmeny za plnenie činnosti + odmeny za dodržiavanie rozpočtov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– riadenie pracovníkov vykonávajúcich letnú a zimnú údržbu
– logistika a denné plánovanie prác
- kontrola a preberanie prác
- komunikácia so zákazníkmi
– v prípade potreby vykonávanie prác
– zabezpečovanie a kontrola funkčnosti technického vybavenia
– zabezpečenie realizácie zákazky prostredníctvom vlastného personálu alebo externých dodávateľov
– riadenie ľudí a zabezpečenie požadovaných výsledkov
– zodpovednosť za rozpočet
– pohyblivá pracovná doba
– zodpovednosť za kvalitne a včas vykonané služby
– intenzívna komunikácia so všetkými oddeleniami

Možnosť využívať motorové vozidlo na súkromné účely.
Mobil.
Notebook.
Asistentka.
Príležitosť uplatniť svoje skúsenosti v rastúcej spoločnosti.
Voľná pracovná doba.
Spoznávanie Slovenska a Česka.
Práca na čerstvom vzduchu.
Vďaka nám budete stále v top kondícii a pekne opálený :) .

Hľadáme kolegu. V prípade záujmu pošlite svoj CV na email [email protected]. My Vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu. Pohovory sa vykonávajú formou video konferencie cez sociálne médiá alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Aplikácie google - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Logistika - Expert
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Bydlisko - okresy ZA, BY, PB, MT, KN
aktívny človek
čestný a etický
so všeobecným rozhľadom
komunikatívny
vysoká zodpovednosť a spoľahlivosť
flexibilita (24/7 hodín k dispozícii firmy)
chuť vzdelávať sa
za každých podmienok s úsmevom
ochota
samostatnosť
IT gramotnosť (ovládanie emailu, tvorba štatistík MS office dokumentov, gps a pod.)

Sme spoločnosť zaoberajúca sa komunálnou údržbou exteriérov.

Unicarback, s.r.o. má v segmente komunálnej údržby sieť zákazníkov na celom území Slovenska.
Jedná sa o údržbu:
- zelene: kosenie trávy, strihanie kríkov, výrub a orez stromov
- komunikácií: zametanie a odhrn snehu

• Pomáhame našim zákazníkom vyriešiť problém, ktorý pre nich nachystala matka príroda
• Skrášľujeme klientom pracovné okolie
• V zimnom období sa staráme o bezpečnosť našich partnerov a ich zákazníkov
• Šetríme náklady našim zákazníkom
• Pravidelne utužujeme vzťahy v našom kolektíve formou firemných akcií
• Pomáhame naším kolegom aj v súkromí

SPOKOJNOSŤ, STAROSTLIVOSŤ, SKÚSENOSŤ a SPOĽAHLIVOSŤ z nás robí spoločnosť s NAJVÄČŠÍM pokrytím na Slovensku.

KVALITA ÚDRŽBY a DODRŽIAVANIE ČASOV, CIEN, TERMÍNOV a ZMLÚV je garancia SPOKOJNOSTI nášho ZÁKAZNÍKA.

Rýchlo rastieme k svojmu cieľu a potrebujeme šikovného kolegu, priateľa.
ID: 4101144  Megjelentetés dátuma: 9.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac