Predavač/predavačka mäsa a mäsových výrobkov s možnosťou kariérneho postupu Slovenská mäsiareň, Hronská 26, Košice-Luník II.

UNIAT, spol. s r.o.

Miesto práce
Hronská 26, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda 900 €, príplatok za prácu nadčas, stravné lístky,odmena z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava mäsa a mäsových výrobkov
Krájanie mäsových výrobkov
Predaj a obsluha zákazníkov
Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
Možnosť nákupu za VO ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite, alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: Slovenská mäsiareň, Hronská 26, 040 11 Košice alebo email: [email protected] .V životopise uveďte aj tel.kontakt na
Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky Vás. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Predavač/predavačka mäsa a mäsových výrobkov, mäsiar/ka údenár/ka. Predavačka-pokladníčka potraviny-lahôdky,obchdné.

príjemné vystupovanie voči zákazníkom.

Veľkoobchod a maloobchod s komoditami
ID: 3560454  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupná mzda 900 €, príplatok za prácu nadčas, stravné lístky,odmena z obratu.