Skladník v Belgicku

umbrellaline 2010 s.r.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 770 - 2 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladník a budováni stage :

Průměrně se dělá cca 200 h / měsíčně – i soboty a neděle dle potřeby
Plat: 12 euro čistého na hodinu

Možnost turnusu : 3 měsíce práce – týden volno – nebo dle domluvy

Popis práce

  • Práce v sklade – chystání objednávek LED panelu a jejich následní příjem a kontrola
  • Budování stage – LED panelu u klienta – celá EU
  • Ubytování zdarma na našem baráku – samostatný pokoj pro dva + společná kuchyň , socka a koupelna
  • doprava - autobusem - hrazena
  • Zaměstnavatel : česká firma : umbrellaline 2010 s.r.o.: http://www.pixelscreen.cz
  • nutná znalost angličtiny - průměrná B1
  • řidičský průkaz - výhoda

Požadujeme: Plynulou angličtinu, zodpovědnost, pracovitost, technickou zručnost, řidičák typu: B

Žádné drogy a alkohol na pracovišti.

Nabízíme a preferujeme dlouhodobou práci.

Životopisy posílejte v angličtině!!! Nástup možný ihned

Video z práce ať máte představu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 4198027  Megjelentetés dátuma: 7.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 770 EUR/měsíc