Projektant debniacich a podperných systémov

ULMA Construccion SK, s. r. o.

Miesto práce
Štrková 10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiacmin 1200EUR + pohyblivá časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do jednej z našich pobočiek v Bratislave, Žiline alebo v Prešove na pozíciu PROJEKTANT DEBNIACICH A PODPERNÝCH SYSTÉMOV
- Projektovanie technických návrhov na základe špecifikácie projektu a požiadaviek
- Vytváranie základných materiálových listov vrátane ich úprav
- Technická pomoc v realizačnej fáze projektu
- Koordinácia v spolupráci s obchodným oddelením a oddelením logistiky
- Zodpovednosť za materiálovú a technickú správnosť riešenia a navrhnutých opatrení na stavbe
V prípade, že máte znalosti v oblasti statiky a ovládate niektorý z programov MKP, môžete sa uchádzať o pozíciu STATIK - PROJEKTANT DEBNIACICH A PODPERNÝCH KONŠTRUKCIÍ
- okrem vyššie spomenutých, je práca zameraná na návrh a statické overenie zložitejších systémov

- 13.plat
- Dovolenka nad rámec zákona
- Kvartálne odmeny
- Práca od samotného návrhu k realizácii - viditeľné výsledky práce
- Možnosť spracovania vybraných zákaziek v programe Revit
- Práca v mladom kolektíve
- Teambuildingové aktivity

Hľadáme šikovného kolegu do jednej z našich pobočiek v Bratislave, Žiline alebo v Prešove.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– technické myslenie a zmysel pre konštruktívne riešenie problémov
– kreativita, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
– vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)
– skúsenosti na podobnej pozícií výhodou

Prenájom a predaj debnenia a podperných systémov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3283521  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 700 EUR/mesiacmin 1200EUR + pohyblivá časť