Можливість для людей з України

CAD Konštruktér

ULIP s.r.o.

Miesto práce
Široké
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiacročné odmeny v závislosti od zrealizovaných projektov , resp. odmena po úspešnom ukončení a odovzdaní zverenej stavby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosti v oblasti konštruovania zariadení
- zodpovednosť za pridelené projekty a ich koordinovanie
- komunikácia so zákazníkmi - špecifikácia požiadaviek, možnosti ich
riešenia a následná realizácia
- spracovávanie technickej dokumentácie vrátane úprav, zmien, revízií
- vypracovávanie podkladov pre podporu výroby, spolupráca pri
vytváraní prípravkov podľa požiadaviek
- vypracovanie cenových kalkulácií projektov na jednotlivé produkty
- komunikácia s dodávateľmi technológii a komponentov
- riešenie vzniknutých technických nedostatkov a navrhovanie
nápravných opatrení
- komunikovanie s klientami s cieľom zistiť ich potreby, zapracovávanie
pripomienok klientov do návrhov
- spolupráca s konštruktérmi a projektovým tímom
- technická podpora pri uvádzaní nových zariadení do prevádzky
- kontrola a koordinácia subdodávateľov
- monitorovanie priebehu zákazky, dodržiavanie harmonogramu

Nootebook,
Telefón,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy
Advance Steel (3D modeling) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

rozumieť technickej dokumentácii
riadiace a koordinačné schopnosti
samostatnosť, rozhodnosť,
záujem učiť sa a prispôsobovať novým veciam

Firma ULIP s.r.o. sa venuje stavebno-montážnej činnosti.
Výroba a montáž oceľových konštrukcií, montáž zásobníkov pre sypké hmoty, montáž strojov a strojnej technológie pre pozberovú úpravu obilia, zváračské práce, Stavebné práce
ID: 4482563  Megjelentetés dátuma: 6.12.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac