Juniorka/ junior pre (online) marketing ui42

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
2.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a výkon marketingových aktivít značky ui42
- navrhovanie a realizácia kampaní, tvorba príspevkov na sociálne siete
- generovanie nápadov pre online propagáciu projektov ui42
- tvorba newsletterov, tvorba textu..
- vedenie content kalendára/ organizácia eventov
- definovanie cieľových skupín pre produkty, priamy marketing
- kontrola GA, analýza efektívnosti kampaní, PPC kampane

- priestor rýchlo napredovať a zároveň byť súčasťou dlhoročne fungujúceho tímu špecialistov ochotných podeliť sa o svoje know-how
- skutočne flexibilný pracovný čas
- priateľskú a priamu komunikáciu
- férové odmeňovanie
Užiješ si aj:
- firemné víkendy a spoločné raňajky, pivá, oslavy a iné eventy
- spoločné športové akcie
- Multisport karta
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj, sú v štýlovom office na Haydnovej 20/B samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene
- skvelí kolegovia, ktorých baví ich práca viac, ako je bežné

Ak viete, že táto ponuka je presne pre Vás, pošlite Vaše CV a sprievodných pár slov o tom, prečo chcete u nás pracovať a prečo si máme vybrať práve Vás.

Ďakujeme vopred za Váš záujem, ak nás zaujmete, budeme Vás do 5-ich pracovných dní kontaktovať telefonicky, v opačnom prípade dostanete vyrozumenie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktický a efektívny prístup k prácovným úlohám
- potreba dotiahnuť veci do konca/ “Do what it takes” attitude)
- praktická skúsenosť s nastavovaním FB kampaní
- schopnosť príjemne komunikovať a presvedčivo prezentovať naše produkty, aj v angličtine
- preukázateľné nadanie písať chytľavé texty
- denný používateľ sociálnych sietí- FB, Twitter, Instagram, LinkedIn..
- chuť byť v niečom dobrá/-ý
- orientácia na slovenskej online biznis scéne

Výhodou:

- znalosť princípov SEO a PPC

- schopnosť vybudovať si dôveru a dlhodobý vzťah s biznis partnermi

- samostatnosť a nezávislý logický úsudok

- vlastná motivácia dosahovať úspech

- skúsenosť s e-shopom

- skúsenosť s CMS Wordpress alebo iným

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3805052  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000