Social Media Project Manager

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200 + odmeny za efektívne riadenie + možnosť vlastniť akcie spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERFORMANCE SOCIAL MEDIA MARKETING?!

Áno, mať merateľný výkon je dôležité aj na Facebooku!
V e-commerce akcelerátore ui42 digital riadime kampane na sociálnych sieťach na princípe pomeru nákladov na vygenerovanom obrate. Je dôležité, aby naši partneri vnímali na konci mesiaca biznis prínos našich aktivít.
Naším cieľom je získať pre našich partnerov objednávky, leady, konverzie a teda explicitne merateľnú hodnotu.
Rozumieme tomu, že reklama na Facebooku, alebo na Instagrame má iné špecifikácie ako reklama na Google.
O to viac ale hľadáme človeka, ktorý vidí príležitosti ako skĺbiť analytiku zo sociálnych sietí s Google Analytics.
Vnímame, že samotná vizuálna povaha Facebook a Instagram reklamy vyžaduje
navyše určitý cit a chuť pracovať s vizuálnym obsahom (grafika).

Ako projektový manažéra na social media oddelení v ui42 digital budeš:
-Plánovať a navrhovať kampane na Facebook, Instagram a Youtube slovenským i medzinárodným e-commerce hráčom
- Vytvárať celkové stratégie na sociálnych sieťach, šité na mieru biznisu partnera
- Koordinovať spoluprácu medzi partnerom jeho programátormi a grafikmi a medzi internými social media špecialistami
- Hľadať kreatívne spôsoby komunikácie na sociálnych sieťach
- Komunikovať s partnermi o plánoch na ďalšie mesiace, o výsledkoch za uplynulý mesiac a o ďalších strategických krokoch na projekte
- Analyzovať existujúce kampane a identifikovať potenciálne problémy a príležitosti na zlepšenia - bežná rutina performance marketéra
- Monitorovať a vyhodnocovať štatistiky v ROI Hunteri, Ads Manageri, Google Analytics, custom reporty cez Supermetrics
- Sledovať najnovšie trendy v social media marketingu a efektívne sa prispôsobovať neustále sa meniacim best practices

Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, Roi Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim
- Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň
- Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci
- Najvýkonnejší ľudia u nás dosiahnu 80% medziročný rast za prvý rok vo firme
- Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,...), lebo ty sám vieš čo je pre teba najlepšie
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý
- Sme slobodná firma a to znamená, že budeš mať možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka :)
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité
- Samozrejme budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie
- Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou
- Stredne veľký no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť- to je ui42 digital

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov.
Ak všetko klapne, radi Vás privítame v tíme ui42 digital!!!
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou ui42 digital s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, matematika, informačné technológie, obchod a podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

3

Všeobecné:
- V ui42 digital ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
- Buď tímový hráč/ hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými
- Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
- Kľúč k úspechu v ui42 digital je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Softskills:
- Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť klientovým potrebám a procesom v tíme
- Komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom= vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”
- Orientácia na výsledky- “Always be closing”
- Schopnosť motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu

Hardskills:
- Vynikajúca orientácia v prostredí Facebook Business Manager
- Vynikajúca orientácia v prostredí Facebook Ads Manager
- Veľmi dobrá orientácia v prostredí Google Analytics
- Analytický prístup k dátam a následné efektívne a rýchle rozhodovanie na ich základe
- Znalosť princípov výkonnostného marketingu na sociálnych sieťach so zameraním na e-shopy
- Bohaté skúsenosti s prácou v Google sheets/ Microsoft Excel (kontingenčné tabuľky, analýzy, dashboardy, automatizácie)
- Zmysel a cit pre grafický obsah Facabook, Instagram a Youtube reklamy
- Certifikáty Facebook blueprint sú absolútne nevyhnutné

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3760716  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200 + odmeny za efektívne riadenie + možnosť vlastniť akcie spoločnosti