Front & back office manager

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme online agentúra sídliaca v príjemnom dome na Horskom parku a potrebujeme niekoho, kto:

- s úsmevom privíta všetky návštevy v domčeku Haydnovej 20/B, uvarí pre ne kávu
- sa postará, aby boli priestory útulné, štýlové a pravidelne udržované
- postará sa o kuchynku a nakúpi online všetko potrebné (káva, ovocie, snack pre klientov a občas aj nové závesy..)
- sa postará o hardvér - objednávky nového, aktualizáciu a evidenciu záznamov,
- zanesie poštu, preberie zásielky od kuriérov
- pomôže aj s inými administratívnymi úlohami
- zorganizuje pravidelný štvrťročný meeting pre celý tím, každoročný firemný víkend, športové aktivity, grilovačky, raňajky...
- skontroluje prácu upratovacej firmy a dohodne, ak treba niečo zlepšiť
- pripomenie, že treba osláviť narodeniny a sviatky :)

V ui42 vieme, že naši ľudia si cenia dobrú pracovnú atmosféru, otvorenosť v komunikácii, priateľské vzťahy a férovú odmenu.
Okrem toho ponúkame:
- pravidelné firemné akcie a teambuildingy
- multi-sport kartu
- spoločné športové aktivity: hrávame bedminton, občas chodíme na cyklovýšľapy
- letnú terasku, gauče
- pet friendly prostredie
- individuálny prístup k potrebám jednotlivca, hľadanie aj ocenenie talentu každého člena tímu zvlášť
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou

Ak cítiš, že je to práca pre teba a napĺňaš naše požiadavky, napíš o sebe a svojej motivácii na [email protected]. Ozveme sa v každom prípade, v tom najlepšom s pozvánkou na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pre nás veľmi dôležitého človeka, ktorý:
- sa rád stará
- je šikovný v organizovaní
- príjemne komunikuje občas aj nepríjemné veci
- prakticky vyrieši každodenné potreby firmy
- trpezlivo vypočuje a niekedy aj navrhne riešenia nečakaných situácií
- rád zapadne do dobrej partie našich programátorov, grafikov, PPC špecialistov atď...

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3576406  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac