Konzultantka/ konzultant pre online biznis a webové technológie

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacbez hornej hranice na základe úspešnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka "online a people positive”, ktorý má blízko k webovým
technológiám a online biznisu, chce sa hýbať v
najprogresívnejšom odvetví súčasnosti, rozumie
(férovým) biznis vzťahom, všetko ostatné je naučiteľné:
- spolutvorba ponúk pre klientov vrátane budgetov
- budovanie dlhodobých vzťahov s klientom
- spolupráca s tímami špecialistov na hľadaní riešení pre klientov

- priestor rýchlo napredovať a zároveň byť súčasťou dlhoročne fungujúceho tímu špecialistov v online biznise
- flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde, ale ako je to spravené
- homeoffice podľa individuálnych potrieb, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
- priateľskú a priamu komunikáciu
- firemné raňajky raz do mesiaca
- skvelé firemné víkendy, na ktoré sa dlho spomína
- multi-sport kartu
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene
- kolegovia, ktorých baví ich práca viac, ako je to bežné
- spolu sme partia nadaných ľudí, ktorí si ťa získajú dobrou atmosférou a priateľskými vzťahmi, a do ktorej je ľahké zapadnúť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google AdWords - Základy
Google Analytics - Základy
Content management system (CMS) - Základy
Search engine optimization (SEO) - Základy

- vášeň pre online svet a veľká chuť a talent komunikovať
- dobrá orientácia na trhu v oblasti v eCommerce
- skúsenosť s e-shopom veľkou výhodou
- skúsenosť s CMS Wordpress alebo iným
- SEO a PPC- znalosť princípov
- schopnosť prezentovať v angličtine výhodou

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3926175  Megjelentetés dátuma: 4.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac