Brigádnik pre prevádzku: UGO freshbar v OC Mirage Žilina

UGO trade s.r.o. organizačná zložka

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,20€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si fanúšikom čerstvých štiav a šalátov?
Práve rozširujeme náš tím UGOfanúšikov o nové posily na pozícii:

Brigádnik pre prevádzku UGO v OC Mirage Žilina - LEN VYSOKOŠKOLÁCI

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE?
pripravovať a predávať UGO produkty – šťavy, doplnkový tovar
zákaznícky servis
kontrola kvality vydávaných pokrmov

ČO VÁM UGO PONÚKA?
príjemný kolektív,
priateľské vedenie,
stabilné zázemie,
príležitosť naučiť sa niečo nové.

Mzda
3,20€ brutto na hodinu

Informácie o výberovom konaní

UKÁŽTE SVOJE SCHOPNOSTI A STAŇTE SA SÚČASŤOU UGO SVETA.

NASTÚPIŤ MÔŽETE IHNEĎ! V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU NÁM POŠLITE SVOJ ŽIVOTOPIS.

TEŠÍME SA NA VAŠE REAKCIE.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO SA V UGO CENÍ?
flexibilita a samostatnosť
chuť učiť sa a pracovať v tíme
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
aktívny zákaznícky prístup
skúsenosť z gastro prevádzky výhodou
vzťah k zdravému životnému štýlu

Spol. UGO TRADE prevádzkuje najväčšiu československú sieť FRESHBAROV & SALATÉRIÍ – vyrábajúcu produkty hlavne z čerstvého ovocia a zeleniny. Aktuálne poskytujeme našim zákazníkom alternatívu zdravého stravovania na 64 miestach. Sústredíme sa na kvalitu produktov, ústretovosť voči zákazníkom a otvorenú komunikáciu.

Značka UGO ponúka jedlo a nápoje, ktorých základ tvorí ovocie a zelenina. Tento zdravý koncept stravovania prispieva k udržaniu prirodzeného balansu nielen v stravovaní, ale aj v spôsobe života. Naším cieľom je rozšíriť dostupnosť tohto druhu čerstvého jedla a nápojov tak, aby boli každému na dosah.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3375339  Megjelentetés dátuma: 1.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,20€ brutto