Marketingový špecialista

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 - 1 400 EUR/mesiacFixná zložka 1000€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketingového majstra, ktorý sa chce podieľať na našom projekte a rásť spolu s nami. Uvítame novú tvár, ktorá už má za sebou strategické plánovanie, úspešné kampane a chuť pracovať v oblasti e-commerce.
Nový kolega musí vedieť uchopiť a pospájať jednotlivé aktivity.

Hlavnou náplňou práce:
- Správa sociálnych sietí
- Aktualizácia landing pages
- stratégia a plánovanie email marketingu - pravidelný newsletter, akciové emaily, retencia zákazníkov
- Vytváranie, plánovanie kontrola a vyhodnotenie marketingovej stratégie
- Spolupráca s agentúrou pri SEO,PPC,PR aktivitách
- affiliate marketing - vyhodnocovanie externých spoluprác (Dognet)
- reportovanie úspešnosti jednotlivých obchodno-marketingových kampani z pohľadu tržieb a ziskov

Hľadáme zanieteného a kreatívneho človeka, ktorý sa rád podelí so svojimi znalosťami a stane sa silným článkom nášho marketingového tímu. Nový kolega v tíme by mal byť skúsená a samostatná osoba s kreatívnym duchom a zmyslom pre detail.

Zamestnanecké zľavy na viac ako 2 000 produktov skladom!
Možnosť využiť niektoré dni home office
Firemný notebook
Skvelý kolektív
Firemné eventy

Ak ťa zaujala pracovná ponuka, určite nám pošli svoj životopis a prípadne popísané digitálne úspechy, ktoré máš za sebou. Nástup možný ihneď :)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

E-commerce - Expert
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google Merchant Center - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Očakávame
- skúsenosti s administráciou e-shopu (shoptet, upgates..)
- skúsenosti s prácou v Google Ads, Google Analytics, Excel
- výkonnostný typ - radosť z práce s číslami, analytické myslenie, snaha názory podložiť zmysluplnými dátami, schopnosť kriticky vyhodnotiť výsledok

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4029781  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac