Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Copywriter v auto-moto segmente

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiacFixná mzda + variabilná zložka za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa šikovný copywriter do nášho e-shopu, ktorý je zameraný na predaj auto dielov a auto doplnkov. Náplňou vašej práce bude: písať popisy produktov, kategórii, tvorba článkov na blog atď. Podmienkou je základná znalosť SEO problematiky.

Náš nový autičkár by mal mať za sebou niekoľko napísaných článkov, projektov či skúsenosti v oblasti e-commerce a online marketingu. Hľadáme zanieteného kolegu, ktorý sa v auto-moto, garáži a dielni doslova vyžíva. Výhodou sú základné znalosti v grafických editoroch (kreatívna umelecká duša)

Výrazné zľavy na viac ako 2 000 produktov skladom
Príjemný kolektív
Odmeňovací systém

Budeme radi, ak nám do e-mailu zašleš čo najviac informácií o sebe aby si nám rozhodovanie uľahčil :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, online, copywriter,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

copywriting, marketing, obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je predchádzajúca skúsenosť v auto-moto a znalosti v SEO

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4023781  Megjelentetés dátuma: 21.1.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac