Pomocná recepčná - vrátnička

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bernolákova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia si vyžaduje zodpovednosť za chod vrátnice v Študentskom dome (pomocné recepčné práce, registrácia návštev, práca v nepretržitej prevádzke, dodržiavanie návštevných hodín pre študentov, atd.)

dodatková dovolenka
DDS

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovieme a pozveme na pracovný pohovor uchádzačov, ktorí zaujmú svojím životopisom a uspejú v prvom výberovom kole v rámci zamestnávateľa.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

- znalosť práce na registračnej pokladni potrebná
- príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a diskrétnosť
- tímová práca

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1034520  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.