Villanyszerelő, karbantartó

UBM Agro Slovakia sro.

A munkavégzés helye
Hernádcsány
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
1 000 EUR/hónap+ tapasztalat szerinti elbírálás

- Gyártósori gépek termelésnek megfelelő üzemeltetése
- Automatizált PLC vezérelt gyártósorok üzemzavar elhárítása
- Gyártóberendezések műszaki állapotának folyamatos felügyelete
- Berendezések rendszeresen tervezett, időszakos karbantartása
- Belső hálózati villanyszerelés, karbantartás
- Egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Információk a kiválasztási folyamatról

Az életrajzokat magyar nyelven várjuk.

OKJ

Képzési szak

Villanyszerelő

Magyar nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

hasonló pozícióban végzett 3-5 éves tapasztalat (villanyszerelés, karbantartás)

- pozitív hozzáállás, jó kommunikáció
- megbízhatóság és képesség önállóan és csapatban való munkavégzésre
Amit ajánlunk:
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Teljes munkaidős állás
- Jó munkakörülmények
- Megbízható vállalati környezet
- Megegyezés szerinti bérezés – tapasztalattal arányosan
- Készenléti pótlék
- Ebédjegy 4,80 euró értékben
- Nappalos műszak 7:00-15:30

UBM Agro Slovkia s.r.o. az UBM magyar holding leányvállalata, amely állati takarmányok előállításával és értékesítésével foglalkozik (évente mintegy 300 ezer tonna takarmány).
Az összetett takarmányok összetevőinek, a takarmányadag speciális összetevőinek értékesítése. Árukereskedelem - vétel / eladás.

Bővebb információk: www.ubm.sk

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott
ID: 4170077  Megjelentetés dátuma: 27.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/hónap