Hlavný Kuchár Budejovická Piváreň - U ARMINA

UARMINA, s. r. o.

Miesto práce
Bottova, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacKonečné mzdové ohodnotenie závisí od odbornosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava denného menu
- ponuka ala carte
- špeciality

- Práca na Hlavný pracovný pomer / Zmluva / Odvody atď.
- prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
- mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou

Verím, že ťa naša ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš,
že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v Gastronómii je pre teba number one,
tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a
tiež nám napíš čo je v tvojom živote najväčším motorom a práci naj motiváciou.
CV (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a ML zašli na e-mail: kariera - budvar - u Armina

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta,
avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov
, ktorí spĺňajú požadované podmienky.
A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov
od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu
za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom,
že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané
v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa,
v prípade rozširovania nášho teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta.
V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane
a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané.
V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os.
údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore, hygienické minimum, zdravotný preukaz

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Aké vlastnosti by si mal mať?
- spoľahlivosť
- zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom i medzi sebou navzájom
- chuť učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovedný prístup
- chuť komunikovať so zákazníkmi
- dobrú náladu
- odvahu – všetko potrebné vás naučíme
- bezúhonnosť, čestnosť , seriózny prístup k práci, možnosť kariérneho postupu

Budvar má na Slovensku dlhoročnú tradíciu a jeho chuť oceňuje stále viac milovníkov poctivého českého ležiaku.
Prostredníctvom našej Reštaurácie a Pivárne Vám prinášame Kvalitu českého PIVA .
Srdečne Vás vítame vo svete poctivého jedla a piva U ARMINA. Z pivného menu poteší dozaista milovníkov plnej chute Budvar 12´, ktoré už dlhé roky robí dobré meno českému pivu po celom svete. U Armina si ho budete môcť naplno vychutnať vďaka jedinečnej technológii čapovania z pivného tanku. Tešíme sa, že vám môžeme priniesť kus poctivej práce!
Prečítaj si o nás viac v : https://uarmina.sk/
ID: 3945481  Megjelentetés dátuma: 28.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac