Účtovníčka / Office manager

U & SLUNO a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká

  • kontrola a spracovanie účtovných dokladov - pokladňa, banka, faktúry, interné doklady
  • zodpovednosť za účtovanie v súlade s legislatívnymi predpismi a internými postupmi
  • spracovanie dát v systéme spoločnosti
  • spracovanie platieb, úhrad a komunikácia s bankou
  • spracovanie daňových priznaní DPH
  • roční závierka, inventarizácie, spolupráce na zostavení daňového priznaní
  • komunikácia s finančnou správou, komunikácia s kolegami v materské spoločnosti
  • kompletné spracovaní miezd vč. mesačných výkazov
  • Zaistenie chodu kancelárie a ostatné administratívne práce (obstarávanie kancelárskych potrieb atď.)
  • Zaistenie pochôdzky - pošta, úrady

Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať

  • stredoškolské vzdelání s maturitou ekonomického smeru
  • prax v oblasti účtovníctva min. 2 roky
  • dobrá znalosť zásad a postupov účtovníctva a finančného výkazníctva
  • samostatnosť, starostlivosť, dôslednosť, proaktívny prístup
  • vodičský preukaz

Čo vám môžeme ponúknuť

  • zaujímavú a rôznorodú prácu
  • benefity z vernostného programu spoločnosti
  • ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej náplne

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3446243  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac