Operátor/ka výrobnej linky

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 816 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž zámkov, kľúčov a kľučiek pre automobily
  • práca v stoji na jednoúčelových strojoch, príp. ručná montáž
  • vizuálna kontrola kvality komponentov a odvedenej práce
  • dodržiavanie požiadaviek týkajúcich sa kvality a množstva vyrobených komponentov
  • práca v dvojzmennej, trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • práca vhodná pre mužov a ženy

  • Základnú mzdu je možné navýšiť o nasledujúce príplatky:
+ mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (2,02 €/hod) a v nedeľu (4,03 €/hod)
+ mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,61 €/hod)
+ mzda za prácu nadčas (25%, resp. 35% priemerného zárobku)
+ mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
+ tímové motivačné odmeny (20 €/mesiac/osoba)
+ bonus teamleader (100 €/mesiac)
+ zamestnanecká súťaž až do výšky 244 € za štvrťrok

  • ročný bonus až do výšky 500€
  • bonus za odporúčanie zamestnanca (100 €)
  • príspevok na dopravu (37€/75€)
  • multisport karta
  • práca na nových inovatívnych linkách
  • osobný prístup k zamestnancom
  • práca v čistom prostredí

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, nám prosím pošlite Váš profesný životopis, vrátane Vašich kontaktov e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu prosím uveďte názov obsadzovanej pozície: Operátor výroby.

Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci kritéria danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zdravotná spôsobilosť a ochota pracovať v dvojzmennej, trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • jemná manuálna zručnosť, dôslednosť

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Tremková
E-mail: poslať životopis
ID: 3573445  Megjelentetés dátuma: 30.10.2023  Alapbér (bruttó): 816 EUR/mesiac