Technik údržby

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacod 1250€ (v závislosti od skúseností kandidáta) + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje bezporuchovú prevádzku výrobných zariadení
  • na pridelených zariadeniach vykonáva opravy a výmeny poškodených mechanických a elektrických častí strojov
  • vykonáva preventívnu údržbu pridelených zariadení podľa plánu údržby
  • zaznamenáva poruchy a opravy, podieľa sa na definovaní napravnych opatrení z pohľadu údržby
  • spolupracuje pri rozmiestnení a inštalácii výrobných zariadení a upozorňuje na možné riziká
  • spolupracuje s externými dodávateľmi pri servisných opravách, údržbe a revíziách, montáži nových strojných zariadení
  • pracuje v 3- alebo 4-zmennej prevádzke

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (2,155 €/hod) a v nedeľu (4,310 €/hod)
  • mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,724 €/hod)
  • mzda za prácu nadčas (25%, resp. 35% priemerného zárobku)
  • mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
  • zamestnanecká súťaž až do výšky 244 €/kvartál
  • príspevok na dopravu (od 37 EUR/mesiac)
  • MultiSport karta
  • príspevok na stravovanie

Profesný životopis zasielajte v slovenskom jazyku e-mailom s predmetom: Technik údržby.

Oslovení budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Čítanie výkresov - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platné elektro osvedčenie § 21 NUTNÉ !, prípadne § 22 výhodou
  • znalosť mechaniky, pneumatiky strojov a zariadení
  • schopnosť čítať technické výkresy a schémy (základy čítania zostavných či dielenských výkresov, elektro-schém...)
  • základná znalosť PLC systémov (Siemens, Schneider) a logických obvodov výhodou, ale nie nutnosťou
  • základná znalosť práce s PC (napr. MS Excel),
  • skúsenosti v odbore automatizačnej techniky výhodou
  • ochota pracovať v 3- alebo 4- zmennej prevádzke
  • ochota získavať a rozširovať si vedomosti a skúsenosti v automatizačnej technike, robotizovaných pracoviskách, atď.
  • tímová práca

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Lokšík
E-mail: poslať životopis
ID: 3206116  Megjelentetés dátuma: 10.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac