R&D Project Team Member - Projektový/á CAD inžinier/ka

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacod 1200 EUR a viac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná úloha :
  • Zabezpečuje technickú špecifikáciu produktov a ich komponentov, ktoré vstupujú do výroby (P1 projekty a P0 zmeny)
  • Riadi R&D aktivity súvisiace s vývojom nových a modifikovaných produktov
Hlavné aktivity:
  • Zhromažďuje a analyzuje požiadavky zákazníkov s ohľadom na interné možnosti a externé obmedzenia,týkajúce sa definície výrobku
  • Pripravuje a aktualizuje technické špecifikácie súborov (výkresy,normy, technické kusovníky) po konzultácii s výrobou
  • Overuje dizajn reálneho produktu s navrhnutým dizajnom
  • Vedie produkt FMEA a koordinuje nápravné opatrenia
  • Vykonáva hodnotenie designu s projektovým tímom a R&D dizajnérom, potvrdzuje návrh R&D managerovi produktovej línie pre konečné schválenie
  • Vykonáva validačný plán nového designu, objednávky prototypov, objednávky testov, analyzuje výsledky, koordinuje nápravné opatrenia, kým výrobok nespĺňa požiadavky validačného plánu
  • Overuje design s oľadom na náklady, iniciuje technickú produktivitu s cieľom maximalizovať ziskovosť
  • Vykonáva štandardizáciu, návrhy pre úpravu a spravuje technické problémy týkajúce sa úpravy výrobku
  • Navrhuje, zavádza a postupuje podľa R&D harmonogramu úloh súvisiach s projektom
  • Koordinuje úlohy R&D harmonogramu úloh súvisiacich s projektom
  • Koordinuje úlohy R&D a spolupracuje s projektovým tímom
  • Je zodpovedný za nápravné opatrenia týkajúce sa definície výrobku

  • Pružný pracovný čas,
  • 4 extra dni voľna (tzv. sick-days),
  • Home office (10 dní/mesačne),
  • príspevok na dopravu,
  • MultiSport karta,
  • Edenred karta (až do 400 €/ročne),
  • ročný bonus,
  • možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti,
  • odborné školenia.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pozíciu, pošlite nám Váš životopis e-mailom v anglickom jazyku s názvom pozície v predmete Vašej správy.
Oslovení budú len uchádzači, ktorí splnia kritériá výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • 2 roky praxe na obdobnej pozícii
  • skúsenosti s modelovaním v Catii V5
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • funkčná analýza (FMEA) / tolerančná analýza
  • skúsenosti v oblasti automotive veľkou výhodou
  • odolnosť voči stresu
  • konštrukčná a priestorová predstavivosť
  • tvorivé a praktické myslenie
  • schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Tremková
E-mail: poslať životopis
ID: 1416035  Megjelentetés dátuma: 17.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac