Pracovník Back office

U.P. o.c.p., a.s.

Miesto práce
Pribinova 20, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovavánie uzatvorených zmlúv, práca v internom systéme, overovanie klientov, identifikácia a párovanie platieb, komunikácia s viazanými investičnými agentmi.

Mladý, dynamický kolektív. Možnosť odborného a finančného rastu. Pravidelné teambuildingové a voľnočasové aktivity.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme. Po ukončení inzerovania pracovnej pozície pristúpime k výberu uchádzačov, následne vhodných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vo finančnej inštitúcií

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, zodpovednosť.

U.P. o.c.p., a.s. je Obchodník s cennými papiermi. Hlavnou činnosťou je predaj vlastných investičných produktov - riadenie portfólia.
ID: 3944347  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac