Можливість для людей з України

Nástup ešte pred Vianocami! Operátor výroby - odoberanie výliskov z linky. Priemyselný park Nitra - doprava z vlak. stanice v NR zabezpečená zdarma!

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
930 - 1 150 EUR/mesiacZákladná mzda 930€, variabilná zložka do 130€, príspevok na dopravu, stravné lístky v hodnote 7,3€, príplatky za nočné smeny. Po skúšobnej dobe navýšenie mzdy. Náborový bonus 500€!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie hotových výliskov (oceľ, hliník) z linky
- ukladanie výliskov do pripravených boxov
- balenie
Práca je vhodná pre mužov (manipulácia s bremenami).

Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná smena).
DOPRAVA zabezpečená z vlakovej stanice v Nitre! V prípade vlastnej dopravy príspevok.
Ponúkame náborový bonus 500€!

- práca na trvalý pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
- bonus do 130€
- 13. plat
- zabezpečená doprava zo stanice v Nitre zdarma / príspevok na dopravu
- stravné lístky v hodnote 7,3€
- týždenné zálohy

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected] alebo sa informujte telefonicky na čísle 0908 419 392.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4427448  Megjelentetés dátuma: 8.11.2023  Alapbér (bruttó): 930 EUR/mesiac