Можливість для людей з України

Marketingový pracovník

twd SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiackoncoročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste kreatívny/a a máte radi priestor na tvorbu bez zbytočného tlaku?
My Vám ho vytvoríme. Hľadáme člena tímu, ktorý chodí do práce, ktorá ho napĺňa.
Ak si doma v InDesigne a Adobe Ilustratore u nás ich používame. Vaša náplň práce bude tvorba propagácie a prezentácie firmy pre tlač. Tvorba firemného dizajnu. Príprava podkladov pre subdodávateľov marketingového oddelenia. Online tvorba obsahu na sociálnych sieťach.
Vytvoríme Vám priestor na kreativitu a nápady. Očakávame veľkú mieru samostatnosti.

Práca v stabilnej firme s viac ako 30 ročnou tradíciou. Možnosť nakupovať predávaný sortiment vo výhodných cenách pre vlastnú potrebu. Multisport karta pre aktívny relax. Progresívne odmeňovanie. Koncoročný bónus. Príspevok na obed vo výške 70%.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, technické vnímanie. Schopnosť viesť tím pri ďalšom rozvoji firmy. Pozícia je vhodná pre ľudí, ktorí radi tvoria, majú nápady a vedia ich prakticky aj preniesť do reality.

Ak čítate tento inzerát v kancelárií, kuchyni, obývačke, vedzte, že čokoľvek vo Vašom interiéri, nábytku alebo oknách mohlo prejsť cez naše predajne alebo sklady. Sme rodinná firma s 30 ročnou tradíciou a viac ako 70 spolupracovníkmi. Zaoberáme sa predajom nábytkového, okenného a stavebného kovania v SK, CZ, HU, PL. V našej ponuke nechýba ani výroba nábytkových dielcov.
Sme tím ľudí, ktorých práca baví a služba je pre nás radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3259910  Megjelentetés dátuma: 13.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac