Stavbyvedúci

TVS, a.s. Trenčín

Miesto práce
ul.1. mája, 11, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia prác a zodpovednosť za plnenie výrobných úloh
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu postupov prác
- realizácia prác, ktoré riadi a ich kontrola
- kontrola projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek
- aktualizácia rozsahu prác realizovaných cez poddodávky
- príprava podkladov pre fakturáciu
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických predpisov
- koordinácia činností v procese odovzdania zákazky
- zabezpečovanie súladu vykonávaných činností s platnou legislatívou, všeobecne platnými ustanoveniami, požiadavkami zákazníka a internými predpismi

Svoje žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom posielajte mailom na adresu: [email protected]
Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť na činnosť stavbyvedúceho výhodou
- technické zručnosti
- prax v odbore
- znalosti z oblasti BOZP, PO a ochrany ŽP
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita

TVS, a.s. poskytuje svojim zákazníkom služby v oblasti stavebnej činnosti. Zabezpečuje stavebno-montážne práce, najmä realizáciu vodohospodárskych diel, líniových, inžinierskych a občianskych stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2764850  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou