Personálna a mzdová referentka

TVK s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy vrátane výkazov, evidencia dochádzky, vedenie pokladne, evidencia došlých faktúr, administratívne práce v spoločnosti

odborné školenia, možnosť osobného rastu

Motivačný list a profesný životopis zasielajte na adresu: [email protected]
Na pohovor budeme pozývať iba záujemcov, ktorí spĺňajú kritéria pre uvedenú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

Hľadáme zodpovednú a skúsenú referentku, ktorá ovláda zákonník práce, pracovnoprávne predpisy a predpisy o odmeňovaní vo výrobnej spoločnosti, výhodou je niekoľkoročná prax v odbore

TVK s.r.o. je výrobná strojársko-elektrotechnická spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Spoločnosť sa zapodieva kovovýrobou a zámočníckou výrobou, spracovaním plechu z ocele a nerezu, výrobou, overovaním a predajom meracích transformátorov. Spoločnosť tiež zabezpečuje povrchovú úpravu kovov nanášaním práškovej farby, vrátane predpovrchovej úpravy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3235723  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou