Administratívny pracovník pobočky

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Administratívne činnosti súvisiace s každodenným chodom pobočky :
- príprava, zhromažďovanie, evidencia, vystavovanie a archivácia podkladov potrebných pre systémové a operatívne riadenie ( zákaznícke ponuky, objednávky, zmluvy, správa z auditov )
- príprava, evidencia, vybavovanie a odosielanie pošty
- zabezpečovanie servisu pre organizované školenia útvarom akadémia
- zabezpečovanie administratívnych činností, korešpondencie pobočky, v prípade potreby aj v anglickom jazyku
- archiváciu dokumentov v zmysle interných predpisov
2. Podpora ekonomického oddelenia:
- zhromažďovanie a kontrola podkladov pre fakturáciu
- fakturácia a evidencia odberateľských faktúr ( tuzemských a zahraničných )
- sledovanie úhrad a vystavovanie upomienok k faktúram po lehote splatnosti
- vystavovanie fakturačných sprievodiek k dodávateľským faktúram
- kontrola formálnej a vecnej stránky dodávateľských faktúr
- evidencia cestovných príkazov, kontrola ich formálnej a vecnej správnosti
- vedenie a inventarizácia eurovej a valutovej pokladne pobočky
- zabezpečovanie včasného, úplného a správneho odovzdávania predpísaných výkazov a dokladov ekonomickému oddeleniu
- vykonávanie kontroly validačných poplatkov pre zákazníkov pri fakturácii v oblasti COSM
- vykonávanie inventúry majetku spoločnosti v stanovených lehotách
3. Podpora HR :
- príprava podkladov pre spracovanie miezd
- výdaj, evidencia spotreby stravných lístkov

• stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• priestor pre vlastné nápady
• príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
• priestor pre sebarealizáciu
• flexibilná pracovná doba

V prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať len kandidátov, ktorých profil zodpovedá uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
- dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie, zameranie na detail
- príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
- precíznosť a lojálnosť
- flexibilita
- schopnosť analytického myslenia,

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3280792  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou