Administratívny pracovník školiaceho strediska

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, zhromažďovanie, evidencia, archivácia podkladov potrebných pre riadenie a spracovanie dokumentácie súvisiacej s certifikáciou osôb
Evidencia záznamov súvisiacich s certifikáciou osôb
Spracovanie došlej a odoslanej pošty, spracovanie administratívnej korešpondencie školiaceho a skúšobného strediska
Zabezpečovanie servisu pre organizované školenia
Spracovávanie dát v databáze súvisiacej s certifikáciou osôb, komunikácia so zákazníkom v rámci dohľadu nad certifikáciou

Stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
Priestor pre vlastné nápady
Príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
Firemné benefity
Priestor pre sebarealizáciu
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
Dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie
Príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
Precíznosť a lojálnosť
Flexibilita

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3260936  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou